Спецслужби російської федерації отримують не менше 60% розвідувальних даних через соціальні мережі. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України 19 січня.
За їх даними, на сьогоднішні принаймні 60% розвідувальних даних противника отримуються спецслужбами через соціальні мережі. Розповсюдження фото та відеоматеріалів щодо діяльності ЗСУ, які стають широко поширеними, є основним джерелом розвідувальної інформації для противника.
В Генштабі підкреслили, що такі публікації можуть викликати різке погіршення воєнної операції, призвести до втрат серед українських військових та втрати озброєння та військової техніки. Автори таких матеріалів також ризикують притягненням до кримінальної відповідальності та ув'язненням.
Генеральний штаб закликає утриматися від розміщення інформації щодо систем ППО, переміщення військових частин, розташування озброєння та техніки, арсеналів, підприємств, що займаються виробництвом та ремонтом військової техніки та іншої важливої інформації, яка може бути використана противником.
"Пам’ятайте, інформаційна тиша це те, що не дозволить ворогу дізнатись плани війська, збереже українські життя та наблизить нашу спільну Перемогу" - заявили в Генштабі.
Нагадаємо, українські кіберволонтери успішно атакували російське державне підприємство та здобули 1,2 терабайти цінних даних. Йдеться про фахівців української організації Blackjack.
За даними ГУР, хакерам вдалося проникнути до бази даних російської держкомпанії. Серед даних, до яких вони отримали доступ, технічна документація на понад 500 об’єктів російського міноборони.
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, над акваторією Азовського моря 19 січня зафіксували наявність російського літака ДРЛС А-50