Світ не був готовий до такої війни, яка вже майже два роки триває в Україні, а тому випускав далекобійні ракети у дуже обмеженій кількості. Зважаючи на це Україні на отримання ракет Taurus від ФРН або істотного нарощування ATACMS сподіватися не варто, розповів в ефірі "Ми-Україна" військовий експерт Сергій Грабський.
Він навів приклад ATACMS, які Україна отримала в обмеженій кількості. За словами фахівця, такі типи ракет перестали виготовляти ще в 90-х роках, а налагодити виробництво ракет, які припинили робити 20-30 років тому, дуже складно.
"Taurus - мрія минулого. А зараз треба дивитися на нові виклики та загрози. Треба розуміти, що ці ракети, навіть якби їх було дуже багато, для нас не є вирішенням проблеми. Ми маємо воювати з причинами, а не наслідками. Нам треба ракети, які можуть досягати цілей на відстані 1000 кілометрів, а в ідеалі 3000-5000 км. Треба розуміти, шо боротьба ведеться в тому форматі, в якому нам потрібно знищувати об'єкти важливої військової інфраструктури, а ми знаємо, де вони розташовані - в глибині росії", - зазначив Грабський.
Експерт зауважив, що на сьогодні Україна потребує боєприпасів, ствольної артилерії, установок HIMARS, нарощування поставок інженерної техніки, посилення РЕБ та системи засобів управління, а також ракети дальньої дії.
Як писав "Ми-Україна" раніше, минулої доби, 22 листопада, загальні бойові втрати рф у війні проти України поповнилися ще 1130 окупантами. Наші захисники за учорашній день також знищили 20 танків, 36 бойових броньованих машин, 33 артилерійські системи та 15 дронів.